Elektromateriál sa oplatí kúpiť online

Máte na záhrade nejakú stavbu? V starej záhradke sme mali chatku o jednej miestnosti, v súčasnej starý kamenný dom. Kým v prvom prípade sa svietilo baterkou, v druhom bolo najprv treba komplet prerobiť veľmi staré elektrické rozvody. Aby bolo bezpečné nie len svietiť, ale púšťať elektrické stroje alebo elektrický sporák. A tak aj po rekonštrukcii sa ešte nájde niečo, čo treba dorobiť, prerobiť alebo ako v prípade terasy, vybudovať nový rozvod a nové senzorové osvetlenie. A ku všetkému je treba kúpiť elektromateriál.
Kompletnú rekonštrukciu sme nechali na odbornú firmu. Nie len, že všetko zvládli nie len dobre, ale aj rýchlo, hlavne dobrá firma má na sklade všetok potrebný materiál aj náradie. A že toho nie je treba akurát málo! No na pridanie jednej zásuvky, pridanie ďalšieho svetla, na to netreba mať za sebou veľký sklad. V podstate pár metrov kábla, trubky, príchytky, svorky, svietidlo… Inokedy krabicu, istič, káble, zásuvku… Zakaždým som všetko nakúpil v jednom z miestnych obchodov. No raz som pripravoval trochu väčšiu akciu a nemali, čo som potreboval. Tak som mrkol na internet, kde by som to vedel rýchlo zohnať.

Aj som zohnal, kuriér tretí deň doviezol. Pozrel som aj iné veci a pri niektorých som len neveriacky krútil hlavou. Tak som skontroloval aj iné ehopy s elektromateriálom a potvrdil si, že ten náš miestny obchod je trošku drahý. Skoro všetky položky, ktoré som kupoval, boli na internete o tretinu lacnejšie, a niektoré, ako moje obľúbené poistkové odpínače OPVP za polovicu! A mohol som kúpiť aj to, čo u nás nemali.

Keď teraz sa chystám čokoľvek robiť s elektrinou, vždy si nakreslím plán, urobím rozpis materiálu a navštívim svoj obľúbený eshop s elektromateriálom. Hoci pri každej objednávke zaplatím drobný poplatok za doručenie, vždy ušetrím nemalé desiatky eur na cene toho istého materiálu. A keď to spočítam dokopy, už som týmto spôsobom nákupu ušetril stovky eur. V podstate ich môžem investovať do ďalšieho svojho projektu vylepšovania našej záhrady.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 150 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Komentovať