Staráte sa o čistotu a elimináciu smradu zo septiku či latríny naozaj dostatočne?

Nepríjemný zápach šíriaci sa z latríny či septiku vie poriadne znížiť kvalitu bývania. Môže zaň nedostatočný rozklad organického odpadu. Mnoho ľudí netuší, že riešenie môže byť veľmi jednoduché.

Prípravky Mr. Bacteria disponujú vysokou bakteriálnou koncentráciou, ktorá zaručuje dostatočnú účinnosť. Spomenuté baktérie sú vhodné všade tam, kde ich počet nie je dostačujúci na to, aby si dokázal poradiť zo všetkými organickými látkami produkujúcimi zápach.

Baktérie do septiku na chalupách aj doma

Pýtate sa, prečo cítime zápach zo septiku? Pravdepodobne nie je niečo v poriadku, no dôvodov môže byť viac. Najčastejšie sa stretávame so zničením prospešných baktérií, ktoré teda treba doplniť. K ich eliminácii dochádza aj vtedy, ak využívate nevhodné čistiace prostriedky, ktoré môžu narušiť prirodzené procesy v nádržiach. Vhodnou zbraňou sú prostriedky Mr. Bacteria. Tie s označením No.1 môžete využiť všade tam, kde sa vaša žumpa či septik používa počas celého roka. Rozložia kaly a usadeniny, čím sa zbavíte nepríjemného zápachu. Ak si zadovážite baktérie do septiku s označením No.7, pravdepodobne ste majiteľom chaty alebo chalupy. A preto isto viete, že postarať sa o septik v tomto prostredí počas tuhých mrazov je dosť náročné. Tento bakteriálny prostriedok si ale s rozkladaním odpadu poradí hravo aj pri výrazne mínusových teplotách.

Zvýšte komfort chatárčenia baktériami do latríny

Mr. Bacteria ponúka viacero prípravkov, medzi ktoré patria aj baktérie do latríny. Ide o bio-enzimatický výrobok schopný poradiť si s toaletným papierom či exkrementami. Ich nedostatočné rozloženie prináša skrátenie životnosti suchých záchodov a hlavne nepríjemný šíriaci sa zápach do okolia. Optimalizujú bakteriálnu činnosť v latrínach, čo zvýši komfort vášho chatárčenia. Prípravok stačí nasypať do vlažnej vody a následne naliať do latríny. Aktivujú sa tak procesy, ktoré zničia aj roky usadzujúce sa exkrementy. Ich prácu pozitívne pocíti aj vaša peňaženka, ktorú nebudete tak často musieť otvárať z dôvodu platenia drahého odvozu odpadu.

Zdroj obrázku: Natalia / stock.adobe.com


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 250 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Komentovať