Kategória Propagácia

Rotačné postrekovače by nemali chýbať vo vašej záhrade.

23 júna 2022,, napísal admin Tagy: ,

Túžite po krásnom trávniku na vašej záhrade? V tom prípade by ste mali popremýšľať o kvalitných závlahových systémoch. Jedným z nich sú postrekovače, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Prinášajú totiž veľké množstvo benefitov, ktoré si popíšeme aj v tomto článku.Vaky na sedenie sa hodia naozaj všade

30 marca 2022,, napísal admin Tagy:

Ak máte byt s balkónom alebo dom s terasou, určite ste už niekoľkokrát vyšli von a chceli ste si len tak sadnúť a pozorovať okolie, prípadne zavrieť oči a na nič nemyslieť. Nie každý si to môže dovoliť, najmä kvôli tomu, že si nemá na čo sadnúť. Nábytok, ktorý môžete nechať vonku je relatívne drahý a ťažké stoličky z interiéru určite nebudete chcieť neustále prenášať sem a tam. Máme však zopár riešení najmä pre mladých ľudí, ktorí by mohli ušetriť nielen peniaze, ale aj miesto.

Týmto chybám sa pri kúpe kosačky určite vyhnite

30 marca 2022,, napísal admin Tagy:

Mnohými obľúbené ročné obdobie – jar, je čoraz bližšie. Začínajú sa skracovať noci a dni sú čoraz dlhšie. O chvíľu sa naplno prebudí aj život v našich záhradách. Začnú rásť prvé rastlinky a tráva sa opäť preberie k životu. Ani sa nenazdáme a tráva bude oveľa vyššia než teraz. Vtedy bude treba vytiahnuť kosačku.

Práve na jar je veľmi výhodné kúpiť novú kosačku, najmä v prípade, že tá vaša už nie je v dobrom stave. Prinášame vám stručný zoznam vecí, ktorým by ste sa mali vyhnúť pri nákupe kosačky.

Minibager CAT vykope, zhrnie i zbúra

16 marca 2022,, napísal admin

Minibager je šikovný kompaktný pomocník, ktorý má množstvo predností. Vďaka príslušenstvu môžete navyše rozšíriť jeho funkcionalitu a tým aj rozsah prác, ktoré s ním budete môcť vykonávať. Prečítajte si, čo minibagre dokážu a prečo by nemali chýbať v strojovom parku malých, ale aj veľkých stavebných firiem.

Ako skvalitňovať najprístupnejší zdroj pitnej vody?

17 februára 2022,, napísal admin Tagy:

Na to, že je voda nevyhnutný zdroj pre život, si ju až pramálo chránime. Otočenie vodovodným kohútikom považujeme za rutinu. Ale ako reagujeme, keď jej práve niet alebo sa na nás vzťahuje dočasná odstávka vody? To sa môže stať ako v bytových, tak aj v rodinných domoch, vo vlastnom, prechodnom či v rekreačnom bývaní. Odporúčame tomu venovať pozornosť, pretože ide o to najcennejšie – o naše zdravie.
 

Zvárané pletivo: prečo je dobrou voľbou?

04 januára 2022,, napísal admin Tagy:

Zvárané pletivo v rolkách sa s obľubou používa na ohradenie pozemkov rodinných domov, záhrad, firiem i priemyselných areálov. Aké sú jeho výhody?

 

Požičovňa stavebných strojov – s čím vám pomôže?

03 januára 2022,, napísal admin

Požičovne náradia isto každý pozná, na Slovensku však pôsobí aj viacero požičovní stavebných strojov a ťažkej stavebnej techniky. Prečítajte si, s čím vám môžu pomôcť.

Magnólia: Rozžiari a prevonia každú záhradu!

07 decembra 2021,, napísal admin Tagy:

Obľúbený okrasný ker púta hlavne počas jarných mesiacov, keď sa po chladných mesiacoch všetko prebúdza k životu. Spájate si magnóliu výlučne s krásnymi ružovými kvetmi s jemnou vôňou? Odtieňov aj druhov je hneď niekoľko, poďte sa zoznámiť.

 

Požičovňa stavebných strojov CAT: čo všetko si tu môžete zaobstarať?

04 novembra 2021,, napísal admin

Požičovňa stavebných strojov ponúka široký výber mechanizmov, ktorý môžu zákazníci využiť za mimoriadne výhodné ceny na pre nich vhodnú dobu určitú.

Bager CAT v ponuke Zeppelin SK: rýchly sprievodca výberom

11 októbra 2021,, napísal admin

Možno ste si pri listovaní katalógov stavebných strojov všimli, že nie je bager ako bager. V článku vám prinášame náhľad na rôzne typy bagrov Caterpillar v ponuke Zeppelin SK a ich rozdelenie podľa rôznych kritérií. Čítajte ďalej a vyberte si ten správny bager pre váš projekt.