Kategória Propagácia

12 krokov k nájdeniu dokonalého pletiva na plot

31 marca 2023,, napísal admin Tagy:

Plotové pletivo je dôležitým prvkom k vytvoreniu súkromia a bezpečnosti na vašom pozemku. Výber pletiva na plot by mal pozostávať z 12 krokov, vďaka ktorým bude aj váš výber jednoduchý a rýchly.Upravte si pozemok rýchlo a bez problémov s minibagrom

28 marca 2023,, napísal admin

Vedeli ste, že minibager môžete okrem malých výkopov použiť aj na rôzne iné činnosti? Vďaka pripojiteľnému príslušenstvu navyše nahradí aj ďalšie stroje. Prečítajte si, aké sú jeho výhody pri úprave pozemku.

Viete, ako založiť trávnik? Poradíme vám!

30 novembra 2022,, napísal admin Tagy:

Zakladanie trávnika nie je len o jednoduchom rozsypaní semena trávy do pôdy. Je to časovo náročný proces. Najmä v prípade, ak sa rozhodnete založiť trávnik svojpomocne. Samozrejme, všetko závisí aj od toho, v akom stave je váš pozemok. No pred zakladaním trávnika je väčšinou potrebné urobiť omnoho viac, ako len rozptýliť semená trávy.

Zakrývacia plachta či senážna fólia, nedajte zlým poveternostným podmienkam šancu

27 októbra 2022,, napísal admin

Vietor, dážď, prach, ale aj slnečné lúče či vlaha môžu mať nepríjemné následky nie len v poľnohospodárstve, ale aj na vašom pozemku. Ako proti nim efektívne bojovať?

Prerábate chatu a nemáte elektrickú prípojku? Pomôže vám elektrocentrála

31 augusta 2022,, napísal admin

Chata bez elektriny je síce romantika, keď však príde na rekonštrukčné práce, zrejme nebudete chcieť všetko robiť ručne ako naši predkovia. Jediným rozumným riešením je v tomto prípade elektrická vŕtačka, brúska či píla, na ktorej napájanie vám poslúži elektrocentrála.

Jedna firma, ktorá vám zabezpečí oplotenie domu a pozemku

14 augusta 2022,, napísal admin

Oplotenie pozemku predstavuje nemalú investíciu. Podľa akých kritérií vybrať firmu, ktorá vám inštaluje kvalitný drôtený plot na dlhé roky?

K rodinnému domu patrí kvalitné oplotenie. Ak ste sa rozhodovali medzi dreveným, kovovým, betónovým plotom a pletivom a vyhrala u vás posledná možnosť, vybrali ste si dobre. Avšak ešte vás čaká niekoľko rozhodnutí týkajúcich sa voľby konkrétneho pletiva, pretože jednotlivé varianty sa od seba odlišujú pevnosťou, odolnosťou, životnosťou, záručnou dobou, dizajnom i náročnosťou montáže.

Pripravte si príjemné posedenie v záhradnom domčeku

20 júla 2022,, napísal admin

Záhradný domček alebo altánok je skvelý spôsob, ako preniesť prírodu dovnútra, čo vám môže pomôcť relaxovať a užívať si pobyt vonku. Záhradný domček môže byť jednoduchý, ako je napríklad zastrešená veranda, alebo môže byť prepracovanejší, s kuchynským kútom a jedálenským kútom.

Rotačné postrekovače by nemali chýbať vo vašej záhrade.

23 júna 2022,, napísal admin Tagy: ,

Túžite po krásnom trávniku na vašej záhrade? V tom prípade by ste mali popremýšľať o kvalitných závlahových systémoch. Jedným z nich sú postrekovače, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Prinášajú totiž veľké množstvo benefitov, ktoré si popíšeme aj v tomto článku.

Vaky na sedenie sa hodia naozaj všade

30 marca 2022,, napísal admin Tagy:

Ak máte byt s balkónom alebo dom s terasou, určite ste už niekoľkokrát vyšli von a chceli ste si len tak sadnúť a pozorovať okolie, prípadne zavrieť oči a na nič nemyslieť. Nie každý si to môže dovoliť, najmä kvôli tomu, že si nemá na čo sadnúť. Nábytok, ktorý môžete nechať vonku je relatívne drahý a ťažké stoličky z interiéru určite nebudete chcieť neustále prenášať sem a tam. Máme však zopár riešení najmä pre mladých ľudí, ktorí by mohli ušetriť nielen peniaze, ale aj miesto.

Týmto chybám sa pri kúpe kosačky určite vyhnite

30 marca 2022,, napísal admin Tagy:

Mnohými obľúbené ročné obdobie – jar, je čoraz bližšie. Začínajú sa skracovať noci a dni sú čoraz dlhšie. O chvíľu sa naplno prebudí aj život v našich záhradách. Začnú rásť prvé rastlinky a tráva sa opäť preberie k životu. Ani sa nenazdáme a tráva bude oveľa vyššia než teraz. Vtedy bude treba vytiahnuť kosačku.

Práve na jar je veľmi výhodné kúpiť novú kosačku, najmä v prípade, že tá vaša už nie je v dobrom stave. Prinášame vám stručný zoznam vecí, ktorým by ste sa mali vyhnúť pri nákupe kosačky.