6 dôvodov, prečo si skutočne vybrať celoročný bazén SWIM SPA

Plávanie so sebou prináša množstvo fyzických i psychických benefitov. Pri bežných bazénoch je jednou z hlavných nevýhod to, že sú použiteľné približne 4 mesiace v roku a potom ich treba zazimovať. To však neplatí pre SWIM SPA by USSPA®.

Snívate o bazéne, v ktorom môžete plávať po celý rok a po plaveckom tréningu vám poskytne príjemnú základnú hydromasáž? Bazén s protiprúdom je spojením bazéna a vírivky v jednom, kde môžete absolvovať plavecké tréningy i relax pri hydromasáži počas celého roka.

Chcete vedieť, aké sú dôvody, prečo si zaobstarať SWIM SPA by USSPA®? Potom sú nasledujúce riadky určené práve vám.

6 dôvodov, prečo musíte mať swim spa

Celoročný bazén poskytuje nekonečné možnosti, ako športovať i relaxovať. V lete vás pri plávaní ochladí voda okolo 25 stupňov, v zime vás zahreje hydromasáž v príjemne teplej vode okolo 40 stupňov. Tu však plusy bazéna SWIM SPA nekončia. Aké sú ďalšie dôvody, prečo musíte mať tento bazén aj vy?

Ideálny na aktivitu či relax

SWIM SPA by USSPA® je celoročný bazén, v ktorom sa dá plávať i oddychovať. Intenzitu plaveckého tréningu si volíte sami podľa chuti a svojich preferencií. Plávate proti dvom, štyrom alebo šiestim tryskám. K dispozícii je aj madlo na cvičenie. Poslúži však aj na učenie sa plávania pre najmenších.

Na bazénových schodoch sú integrované masážne trysky, ktoré zaručujú základnú hydromasáž buď v sede, alebo v ľahu. Teplotu vody si volíte podľa aktuálneho počasia a svojich preferencií.

Šetrí peňaženku i životné prostredie

Náklady na prevádzku bazéna sú porovnateľné s prevádzkou bežného bazéna. Okrem toho bazén výrazne šetrí životné prostredie, ako napríklad spotrebu vody. Vďaka pokročilému filtračnému systému s ozonátorom stačí vodu v bazéne meniť raz ročne.

Plusom v tomto smere je aj termokryt, ktorý zabraňuje prenikaniu nečistôt a UV žiarenia do vody.

Vyžaduje si minimálnu údržbu

Už len predstava, že vodu v bazéne stačí meniť raz do roka, je lákavá aj z hľadiska údržby. V rámci zaškolenia na používanie bazéna SWIM SPA by USSPA® dostanete manuál, v ktorom nájdete inštrukcie, ako sa o celoročný bazén starať.

Avšak nemusíte sa obávať, pretože vďaka pokročilým technológiám, je starostlivosť o bazén nenáročná a zvládne ju bez problémov každý.

Inštalácia netrvá dlhšie ako 2 dni

SWIM SPA by USSPA® môže byť úplne, alebo čiastočne zapustený do zeme, pričom si vyžaduje iba minimálnu stavebnú predprípravu. Avšak dá sa inštalovať aj na železobetónovú dosku, čím vynikne jeho jedinečný dizajn.

Počas prvého dňa SWIM SPA privezú a inštalujú, na druhý deň prebieha sprevádzkovanie a zaškolenie. To znamená, že už na druhý deň večer môžete plávať.

Je dizajnovo atraktívny

SWIM SPA by USSPA® má jedinečný tvar, ktorý podčiarkuje vonkajšie obloženie z termo dreviny. Tá je ošetrená ekologickou povrchovou úpravou, čím dochádza k zvýšeniu odolnosti voči poveternostným vplyvom i škodcom.

Praktickým, ale aj dizajnovým prvkom je termokryt. Okrem toho, že chráni bazén pred znečistením a UV žiarením, a tiež udržiava teplotu vody, je atraktívny aj vzhľadovo. K dispozícii je s manuálnym alebo automatickým zdvihákom termokrytu, ktorý uľahčuje používanie a dotvára jeho celkový vzhľad.

Za zmienku stojí aj podsvietenie ovládačov a osvetlenie bazéna. Práve tie ho dotvárajú do dokonalosti a majú značný podiel na vytvorení príjemného prostredia počas večerného plávania a relaxu.

Má technológie, o ktorých sa vám ani nesnívalo

Jedinečnosť SWIM SPA podčiarkujú aj pokročilé technológie. Za všetky stojí za zmienku filtračný systém s ozonátorom, riadiaca jednotka, samodiagnostika, sledovanie životnosti komponentov, úsporný režim, elektrické kúrenie či masážne čerpadlá.

Komentovať