Rotačné postrekovače by nemali chýbať vo vašej záhrade.

Túžite po krásnom trávniku na vašej záhrade? V tom prípade by ste mali popremýšľať o kvalitných závlahových systémoch. Jedným z nich sú postrekovače, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Prinášajú totiž veľké množstvo benefitov, ktoré si popíšeme aj v tomto článku.


Na to, aby bola vaša záhrada skutočne krásna, potrebujete vynaložiť určité úsilie. Trhanie buriny, zalievanie kvetov a kosenie trávnika. To všetko a ešte oveľa viac budete musieť obetovať pre svoju záhradu. Môžu vám to však uľahčiť jednotlivé závlahové systémy, medzi ktoré patria aj postrekovače.

Závlaha väčšej záhrady

Ak aj vy vlastníte väčšiu záhradu, nezúfajte. Určite ju nebudete musieť polievať len pomocou malej kanvy. Skvelým riešením sú rotačné postrekovače, ktoré prinášajú veľké množstvo výhod. Sú určené na závlahu väčších plôch.

Závlaha ihriska a trávnika tak nikdy nebola jednoduchšia. Práve rotačné postrekovače sú vybavené systémom, ktorý si máte možnosť nastaviť vy sami. Urobia všetku prácu za vás, vďaka čomu vám tieto efektívne zariadenia ušetria množstvo času a v neposlednom rade aj energie.

Statické postrekovače

Samozrejme, ak vlastníte záhradu menšej plochy, nebudete potrebovať rotačné postrekovače. Závlaha trávnika môže byť totiž uskutočnená aj vďaka statickým postrekovačom. Tie sa netočia a pokrývajú napríklad celú plochu skalky.

Čo sa týka dostreku, ten závisí od konkrétneho druhu trysky. Všetko záleží od výrobcu. Na webovej stránke intersad.sk si máte možnosť vybrať zo širokej škály postrekovačov, nielen statických, ale aj tých rotačných. Práve táto spoločnosť vyniká vysokou kvalitou pri výrobe, pri čom si získali priazeň už mnohých milovníkov záhrady.

Preto neváhajte a vyberte si aj vy zo širokej ponuky postrekovačov rôzneho druhu. Nebudete tak musieť vstávať skoro ráno, poprípade polievať záhradu neskoro večer. Urobia to za vás efektívne postrekovače, ktoré sú skvelým riešením do každej záhrady.

Komentovať