Jednoduchý výkop základov domu bagrom z požičovne stavebných strojov Zeppelin Rent

Váš sen v podobe vlastného bývania sa pomaly stáva skutočnosťou. Máte pozemok, rozhodli ste sa pre projekt, ktorý vám najviac vyhovuje a vybavené máte už aj stavebné povolenie. Tešíte sa na prvú fyzickú prácu a tou je výkop základov domu. Niektorí ho zvládnu aj bez pomoci strojov. Ak však máte problematickú pôdu plnú skál či koreňov stromov, odporúčame obhliadnuť sa a zistiť, kde sa nachádza najbližšia požičovňa strojov.

Je isté, že svojpomocne a s lopatou sa budete trápiť aj niekoľko dní. Ušetríte peniaze a je to príjemný relax pre tých, ktorí pracujú v sedavom zamestnaní. Ak ale potrebujete ušetriť čas, určite rýchlejšie poslúži bager. Ten základy vášho domu vykope za niekoľko hodín. Pre stavebné stroje nie je problém ani zlý prístup na pozemok a ani ovocný sad stromov v okolí. Minibager zvládne kľučkovať aj pomedzi stromy a kríky a prácu zvládne na rovnakej úrovni ako jeho väčší brat.

 


 

Požičovňa stavebných strojov je skvelou voľbou, ak na vašom pozemku chýba elektrická prípojka. Povolenia niekedy meškajú dlhšie, ako by sme si priali. Zima a časový harmonogram stavby nepočkajú, a tak stavba musí začať aj bez prípojky. Výkonná elektrocentrála pokryje energetické nároky aj tých najväčších stavebných strojov a vašu stavbu nemusí nič spomaliť. Elektrocentrálu si môžete kúpiť novú alebo sa po nej obzrieť v kolónke použité stroje.

Komentovať