Jedna firma, ktorá vám zabezpečí oplotenie domu a pozemku

Oplotenie pozemku predstavuje nemalú investíciu. Podľa akých kritérií vybrať firmu, ktorá vám inštaluje kvalitný drôtený plot na dlhé roky?

K rodinnému domu patrí kvalitné oplotenie. Ak ste sa rozhodovali medzi dreveným, kovovým, betónovým plotom a pletivom a vyhrala u vás posledná možnosť, vybrali ste si dobre. Avšak ešte vás čaká niekoľko rozhodnutí týkajúcich sa voľby konkrétneho pletiva, pretože jednotlivé varianty sa od seba odlišujú pevnosťou, odolnosťou, životnosťou, záručnou dobou, dizajnom i náročnosťou montáže.

Pletivo: ako vybrať dodávateľa?

Ako spoznáte firmu, ktorá vám zhotoví funkčné oplotenie v najvyššej kvalite podľa vašich predstáv?

Má svoju históriu a spokojných zákazníkov

Oplotenie pozemku nie je lacná záležitosť, a preto je dôležité vybrať si firmu, ktorá má bohaté skúsenosti. Tie sú, samozrejme, pretavené aj do pozitívnych referencií od zákazníkov. Firma M+M Martinec s.r.o. je na trhu od roku 1992 a patrí medzi najväčšie výrobno-obchodné spoločnosti v oblasti predaja pletív.

Poskytuje full servis

Spoľahlivú firmu zaoberajúcu sa predajom pletiva a realizáciou oplotenia spoznáte aj podľa toho, že poskytuje plný servis. To znamená, poradenstvo, vypracovanie cenových ponúk, predaj a rozvoz materiálu a montáž oplotenia priamo u zákazníka.

Ponúka široký sortiment pletiva a príslušenstva

Pletivo na oplotenie pozemku zahŕňa, napríklad 4-hranné pozinkované a poplastované pletivo, zvárané pletivo v rolkách a zvárané panely. Pod jednotlivými druhmi pletiva sa predáva niekoľko produktov odlišujúcich sa hrúbkou drôtu, veľkosťou oka, výškou, vzhľadom či cenou. Vďaka tomu si z ponuky vyberie naozaj každý k dispozícii sú extra pevné a odolné pletivá, ale aj ekonomickejšie alternatívy v slušnej kvalite.

Má webovú stránku plnú kvalitných informácií

Žijeme v modernej dobe, ku ktorej neodmysliteľne patria technológie. Kvalitný výrobca a predajca poskytuje poradenstvo, avšak disponuje aj webovou stránkou s množstvom užitočných informácií.

Nie každý výrobca a predajca pletiva vás upozorní, napríklad na to, že pri zváranom poplastovanom pletive je najdôležitejším údajom hrúbka samotného drôtu a nie hrúbka drôtu spolu s poplastovaním. Takisto nemá v sortimente zvárané poplastované pletivo s hrúbkou drôtu nižšou ako 1,5 mm, nakoľko takéto pletivá majú výrazne nižšiu životnosť, pevnosť a odolnosť.

Ponúka bezplatnú možnosť využitia plotovej kalkulačky

Oplotenie pozemku nie je len o výbere správneho pletiva, ale aj príslušenstva. To si dokážete vypočítať aj sami použitím plotovej kalkulačky dostupnej na webovej stránke uplne pre každého.

Má krátke dodacie lehoty

Krátke dodacie lehoty vyplývajú z plnej vybavenosti výrobno-obchodnej spoločnosti. K dispozícii má veľké sklady plné materiálu, ale aj vozový park. Od toho sa odvíjajú krátke dodacie lehoty.

Komentovať