Ihličnany v záhrade

vetvicka Či už máte svoju záhradku hneď pri dome alebo musíte jazdiť do záhradkárskej kolónie, určite ju máte rozdelenú na úžitkovú a oddychovú časť. Aj keď radi pestujeme zeleninu a zberáme ovocie zo stromov, tak rovnako tak máme radi kútik, kde len tak oddychujeme a kocháme sa pohľadom na dielo, ktoré sme vytvorili svojimi rukami. Často ho reprezentuje zákutia s ihličnanom.

Zasadiť však bežný smrek alebo borovicu a nechať ich vyrásť do obvyklej výšky by nám však narobilo skôr viac škody ako úžitku. Najmä tieň, ktorý vrhajú vyrastené ihličnany, by nám znemožňoval ďalšiu efektívnu prácu v záhrade, vadil pri pestovaní zeleniny a určite prekážal aj našim susedom.

Zaujímavé okrasné ihličnany nájdeme medzi exotickými druhmi. Zaujímavé svojím tvarom i veľkosťou, ale aj farbou ihličia. Dokonca si môžete kúpiť už aj natvarované ihličnany a aj nová záhrada môžete pôsobiť „usadlým“ dojmom. A terasu doplňte napríklad bonsajmi v kvetináči.

ihličnan

Samozrejme že v záhradníctve nekúpite pre svoju záhradu iba ihličnany, ale aj okrasné listnáče, substráty a hnojivá a všetko pre ich zdarné pestovanie. Prakticky celý sortiment okrasných drevín. A aj keď ide vždy o tovar prvotriednej kvality, nemusíte sa báť vysokých cien.

Ak si svoj ​​oddychový kútik v záhrade ešte len budujete, nemali by ste zabudnúť na ponuky záhradníctiev. Až si po množstve práce okolo zeleniny budete chcieť na chvíľku oddýchnuť, môžete sa ponoriť do tieňa ihličnanov a nechať sa osviežiť čerstvou vôňou ihličia. A keď na zimu všetky stromy zhodia svoje lístie, budú tieto stromy stále vyzerať sviežo a ozdobne, tak ako po celý rok.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 250 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Komentovať