Zvárané pletivo: prečo je dobrou voľbou?

Zvárané pletivo v rolkách sa s obľubou používa na ohradenie pozemkov rodinných domov, záhrad, firiem i priemyselných areálov. Aké sú jeho výhody?

 

Ak ste sa rozhodli oplotiť svoj pozemok, máte na výber viacero alternatív, ktoré majú svoje výhody i nevýhody. Medzi vyhľadávané druhy plota patria, napríklad plotové pletivo, drevené alebo kovové oplotenie.

V prípade, že hľadáte pevné, odolné, vzhľadovo univerzálne a cenovo výhodné oplotenie, stavte na zvárané pletivo.

5 výhod zváraného pletiva, o ktorých by ste mali vedieť

Predáva sa vo viacerých alternatívach

Nie je zvárané pletivo ako zvárané pletivo, pretože tento typ pletiva je dostupný vo viacerých variantoch. Tie sa od seba odlišujú, napríklad dizajnom, hrúbkou drôtu či veľkosťou oka. Poplastované pletivo Plastirol má hrúbku drôtu 1,6/2,1 mm (hrúbka drôtu/hrúbka drôtu s poplastovaním), zatiaľ čo pletivo Luxor 2 disponuje hrúbkou drôtu 2,2/2,5 mm. To znamená, že každý si môže vybrať podľa svojich preferencií.

Je univerzálne na použitie

Zvárané pletivá v rolkách sú vhodné na oplotenie pozemkov rodinných domov, firiem, priemyselných areálov, záhrad či parkov v závislosti od konkrétneho typu pletiva.

Má dlhú záruku

Zvárané pletivá v rolkách disponujú zárukou na vysokokvalitnú povrchovú úpravu v trvaní až 15 rokov. To znamená, že toto pletivo z pozinkovaného drôtu, s minimálnym obsahom 50 gramov zinku na 1 meter štvorcový a polyetylénom, vám bude slúžiť dlhé roky bez toho, aby ste ho museli nejako špeciálne udržiavať.

Jednoducho sa montuje

Oplotenie zo zváraného pletiva je jednoduché na montáž. S trochou šikovnosti a pomocou prehľadného návodu na inštaláciu, to zvládne každý, aspoň trochu zručný domáci majster.

Je cenovo výhodné

Aj zvárané pletivo s menšou hrúbkou drôtu je cenovo výhodné, no zachováva si svoje kvalitatívne vlastnosti, ako napríklad odolnosť voči poškodeniu či poveternostným vplyvom.

Komentovať