Vhodné regálové systémy do každej predajne

regál Možno ste si už všimli, že dobre a zmysluplne rozložený tovar sa predáva vždy rýchlejšie a lepšie, a to neplatí iba o supermarketoch. Prečo teda sa nepripraviť na zákazníkov vhodne už teraz, pri prerábaní alebo otváraní predajne?

Základom úspechu je rozloženie tovaru, ktoré odpovedá požiadavkám zákazníkov, tým chceme povedať, aby mali všetko na úrovni očí, nemuseli sa za produktmi načahovať do veľkých výšok, ale ani zohýnať dolu po produkt. Preto si vopred premyslite výšku, ale aj šírku regálov, ktoré potrebujete do predajne. To znamená, pomerať steny, na ktoré plánujete regále oprieť.

Do predajne odporúčame klasické policové regále, ktoré sú vhodné nielen do obchodných skladov ale aj priamo do predajní. Jedná sa o tak často využívané oceľové regále, ktoré vidíte prakticky v každom veľkom obchode. Najkvalitnejšie regále, vyrobené z kvalitnej ocele, spĺňajúcej najvyššie kvalitatívne normy nájdete na stránkach regalsistem.sk. Výšku, veľkosť ale aj šírku si vyberáte presne podľa Vašich požiadaviek.

regaly

Ak hľadáte niečo netypické a nepáčia sa vám klasické regále pozrite na našich stránkach regalsistem.sk do kategórie Obchodné regále. Nájdete tu možnosti, ako vytvoriť atypické tvarové variácie regálov do vášho obchodu medzi ktoré patrí napríklad polo-oblúk s možnosťou postranného uloženia produktov. Ako sme spomínali vyššie, tento druh regálov disponuje obrovským množstvom komponentov, vďaka ktorým si viete regále prispôsobiť presne podľa svojho gusta a fantázie. Každý jeden produkt je vyrobený s vysokokvalitnej ocele, ktorá zabezpečuje dlhú životnosť a minimálnu údržbu.Komentovať