Závidím kamarátovi akumulátorovú kosačku

Nedávno som navštívil kamaráta, s ktorým máme niekoľko spoločných záujmov. Okrem cykloturistiky a chovania sliepok radi využívame pri práci v dielni a záhrade akumulátorové náradie. Má mnoho výhod, od toho, že nesmrdí od benzínu, človek nie je mastný od oleja do dvojtaktných motorov, nič nehučí za ušami a nikde nie je dym a smrad z kosačiek, tak je aj ľahké a človek sa nemusí obávať vibrácií do rúk. Netreba ho zohrievať pred použitím a chladiť po použití. Je vždy pripravené na prácu. Kamarát mal pre mňa pripravené dve prekvapenia. Vlastne prekvapenie bolo iba jedno.
Zavolal ma dozadu do dvora a tam mi ukazoval akumulátorovú kosačku. Že má kosačku so zberným košom na baterky som vedel, ukazoval mi ju minulý rok, ale to bola tá malá, na jednu baterku, vhodná na malé záhradky. Teraz predo mnou hrdo stál pri veľkej, dospelej kosačke na akumulátory, so záberom 40 cm, na dve baterky, ktorá vydrží kosiť naozaj dlho a má veľký zberný kôš. Úplne nahradí benzínovú a je lepšia, ako elektrická (mám tieto obe), lebo netreba za ňou naťahovať kábel.

Tak to som mu trochu závidel. Lebo takú som plánoval túto jar kúpiť, len to nejak „nevydalo“ pre iné povinnosti. Mám do nej aj dvojicu 8 Ah akumulátorov 20V aj menšie štvorky a dvojky, pretože od Parkside mám nie len vŕtačky, brúsky, priamočiare píly či rozbrusovačky, ale aj akumulátorový krovinorez či odvetvovaciu pílu. No a tiež to druhé „neprekvapenie“.

Z dielne kamarát vybral ešte v krabici zabalenú akumulátorovú reťazovú pílu Parkside, samozrejme tiež tu veľkú na dva 20V akumulátory. A že môžeme vyskúšať, aké hrubé drevo dokáže ako rýchlo odrezať. Na čo mu hovorím, že keď pôjdeme ku mne, čo sme mali vlastne naplánované, tak mu ukážem, aké drevo som s ňou nedávno rezal. A že som bol veľmi spokojný.

Sklamanie na jeho tvári bolo len krátke. Nevyšlo mu jeho pripravované dvojité prekvapanie. Vystriedala ho radosť z toho, že nekúpil zle, lebo jeho dobrý kamarát má takú istú pílu a na väčšom gazdovstve a chváli ju.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 250 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Komentovať