Prales v záhrade

Prales v záhrade Záhradu stačí nechať pár mesiacov bez starostlivosti a hneď sa zmení na prales. Burina vždy prerastie všetko užitočné a trvá to hodnú chvíľu, kým sa pozemok zmení na niečo pekné a užitočné.

A teraz si predstavte, že zdedíte záhradu, o ktorú sa dva tri roky už nikto nestaral. Nie len burina, ale aj stromy a kry nekontrolovane zmenili svoj tvar a rozmery. Náletové dreviny to všetko dopĺňajú a je na vás, ako celý pozemok skultúrniť a dať všetkým tým metrom štvorcovým systém a poriadok.

Jedno je isté. Bude to stáť litre potu. Buď sa do všetkého pustíte sekerou, mačetou alebo kosou alebo to zoberiete trochu technicky a začnete krovinorezom a vyžínačom. Odstránite všetko, čo do vašej záhrady nepatrí a potom pomocou nožníc a pílky začne „umravňovať“ to, čo do nej patrí, len získalo nepatričné tvary a rozmery. A nakoniec príde k slovu motyka a rýľ, skultivovať základ všetkého.

Prales v záhrade Či už budujete svoju záhradku od základu, alebo ju kultivujete po rokoch „bezvládia“ alebo len pravidelne udržujete svoju pýchu a radosť, dúfame, že naše rady budú pre vás zaujímavé a že vždy nájdete na tomto webe inšpirácie a rady, ako postupovať. A že sa „mojazahradka“ stane aj vašou záhradkou.

Nech vám vaša záhradka prináša radosť a potešenie.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 250 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Komentovať