Kompóty kam sa pozriete

džem

 

Už máte úrodu ovocia pozberanú? A už ste všetko spracovali? A čo orechy? Už sú uskladnené? Kompóty zavarené, pečený čaj v pohároch, lekváre uložené? Koreňová zelenina v už je v bedničkách? A čo kapusta? Naložená či vás to ešte len čaká? A koľko vám toho ostalo ešte na poli alebo na stromoch?

 
Viem si živo predstaviť, ako to asi aj u vás vyzerá. Všade samé bedničky, všade samé zaváraninové poháre, ošatky. Úroda poukladaná všade, na každom voľnom mieste. Ale ja už tento problém nemám. Poháre mi na zemi pri dverách nezavadzajú, ani neblokujú otváranie okna na parapete. Nemusím prekračovať nič pri dverách a mám vo všetkom prehľad.

Povedal som si si, že si spravím raz a navždy poriadok v špajzi, v pivnici pri kotolni aj v garáži. Dal som si tú prácu a vyhľadal na nete kvalitný policový systém pre svoju úrodu aj súčiastky v garáži. Uvolnil som si miesto na podlahe a postavil to všetko na výšku.

Policový systém kvalitné riešenie pre vašu domácnosť

regál

Veci sa môžu meniť. Ak toho roku bola veľká úroda hrušiek a sliviek, na budúci rok tomu tak nemusí byť. A mať sklad plný prázdnych regálov sa vám nemusí páčiť.
Preto moje policové regály mi dovoľujú pružne zmeniť ich dispozíciu. Môžem zrušiť jeden rad, môžem zmeniť výšku políc medzi sebou, môžem regale úplne zrušiť a uložiť ich na druhý regal. Alebo ich presťahovať do garáže a skladovať v nich sezónne prezutie na moje auto.

Zrušil som police na stenu, postavil som regálový systém a teraz sa môžem kompótmi a lekvármi kochať. Sú pekne uložené, zoradené podľa ovocia a roku prípravy a veľkosti pohárov. Prídem do špajzy, prejdem ich pohľadom a vyberiem si ten, na ktorý mi príde chuť. V takejto špajzi je radosť vyberať si.Komentovať