Bio postrek proti škodcom

majoránka Niekedy aj napriek našej najlepšej starostlivosti sú rastlinky napadnuté škodcami. Vošky a puklice či iná chrobač bezostyšne poškodzuje naše balkónové alebo izbové kvety, bylinky a zeleninu. Ako proti nim zakročiť, ako ich zlikvidovať tak, aby sme v prípade bytových a balkónových rastlín nenasmradili v byte. A v prípade zeleniny alebo byliniek, ktoré sú určené na konzumáciu, nemuseli sa báť žiadnej chémie alebo čakať na skončenie ochrannej lehoty?

Existujú prostriedky, ktoré si nemusíme doma vyrábať a pritom sú účinné, ale zdraviu človeka a domácich maznáčikov neškodné? Sám som pred rokmi musel podobné prostriedky hľadať na zahraničných internetových stránkach a objednávať cez ebay.com. Dnes sa dajú kúpiť aj na Slovensku.
Bio postrek proti škodcom Tým prostriedkom je SPRUZIT, vyrábaný aj u nás známou firmou Neudorff. Kedysi sa dal zohnať len z Nemecka a kvôli poštovnému sme objednávali vždy šesť kusov, aj pre priateľov a známych, aby sa po rozrátaní cena zdala aspoň primeraná za BIO prostriedok.

Spruzit deklaruje, že je to prírodný prostriedok, určený na použitie proti škodcom na izbových rastlinách a že je neškodný pre ľudí aj zvieratá. Veľký sprej o objeme 500 ml je praktický pre ošetrenie kvetov v domácnosti, na balkóne by ste ho mali použiť len za bezvetria, nech vám zbytočne jeho obsah neodveje mimo rastlín.

Postrek Spruzitom je skutočne účinný a vyplatí sa ho mať doma. A naozaj nesmrdí, ako niektoré zaručene bezzápachové spreje proti lietajúcemu hmyzu, po ktorých musíte intenzívne vyvetrať (a možno opäť pustiť hmyz do bytu 😀 )

Balenie Spruzitu

Balenie Spruzitu BIO postrek Spruzit sa dá kúpiť nie len ako sprej, ale aj v mechanickom rozprašovači a ako kvapalina vo fľaštičke (plastovej). Tento malý obal je vám možno známy, pretože od tohto výrobcu sa v predajniach záhradkárskych potrieb dá zohnať veľa prípravkov, od hnojenia až po ochranné prípravky.

Ak teda vaše záhony byliniek alebo balkónové rajčiny či jahody alebo aj mätu trápia puklice, vošky alebo iní škodcovia a nechcete striekať klasickými chemickými prípravkami, ktoré sú v podstate jedom a nechcete mať obavy, čo to urobí s vaším zdravím, tak vyskúšajte Spruzit. U nás naň nedáme dopustiť.
spruzit 250 ml


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 250 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


2 komentáre to “Bio postrek proti škodcom”

 1. vlaha píše:

  Tohto roku som mal na balkóne neskutočné problémy so škodcami. Použil som sprejový bio(biool) prípravok, no nepomohlo to. Tie, čo uvádzate vy u nás nemali.

 2. admin píše:

  Dnes som dostal zaujímavý mail z tohto webu. Pani (slečna) Lenka sa ma pýtala:

  Telo správy:
  Dobrý deň prajem,
  prosím Vás máte tento spray? Neudorff spruzit, Garten Spray

  ďakujem pekne

  Takže pani slečna Lenka, áno, mám tento sprej a občas ho doma na kvety používam. Ak ho však chcete kúpiť, tak ja vám ho nepredám. Nie, nič proti vám nemám. Ale so svojou otázkou by ste sa mali obrátiť na niektorého z predajcov. Tu ste na hobby stránke. Žiaľ, už si nespomínam, či som ho videl v Hornbachu alebo v Baumaxe, ale určite to bol slovenský predajca.

Komentovať